Søgefelt

Primære faneblade

    Julekalender 2017 - se vinderne

    Se navnene på vinderne her.

    Hver dag fra den 1. december og frem til juleaften trak vi lod om fire SuperGavekort på 250 kr.
    Den 24. december trak vi lod om to ekstra store SuperGavekort på 1.500 kr.

    Vinderne blev:

    01. december: Bente Riis, Topdanmark. Helle Kyst Carlsen, Alm. Brand. Ole Osted Nielsen, pensionist. Conni Holm Oppermann, Tryg
    02. december: Arne Jensen, landskredsen. Kit Stærkær, LB Forsikring. Anette Wessel Leroy, SOS. Gitte Klinge Andersen, PFA
    03. december: Jannie Refsgaard, Tryg. Susan Andersen, pensionist. Francisca Pham, Gjensidige. Janne Nielsen, Lokal Forsikring
    04. december: Ilse Skov Jensen, pensionist. Christina Diget, LB. Karl Christensen, PFA. Finn Nielsen, Alm. Brand
    05. december: Martin Nyman, Codan, Amy Kruse Nielsen, Tryg, Nichlas Wndelboe, GF-Forsikring, Hann Ingerslev Jensen, Codan
    06. december: Jan Rehn, If, Frank Møller Andersen, Topdanmark, Katja Elmstrøm, Skandia, Christian Petersen, Sønderjysk Forsikring
    07. december: Line Mouritsen, Topdanmark, Martin Ganderup, Codan, Heidi Johansen, GF-Forsikring, Kim Bergmann Rasmussen, Nordea
    08. december: Anette Olsen, Tryg, Arne Jensen, Landskredsen, Lene Frost, SOS, Stefan Kreisberg, FTF-A
    09. december: Karina Rode, Gjensidige, Gertrud Trier Graabæk, PFA, Connie Winberg, Landskredsen, Mia Hesselund, Topdanmark
    10. december: Tine Krogh-Jensen, Tryg, Anne Mette Hariken, Landskredsen, Annette Petersen, Danica, Susanne Jacobsen, Topdanmark
    11. december: Annette Kongshammer, Codan, Linda Faarup, Topdanmark, Mette Larsen, FDC, Lillian Christensen, Landskredsen
    12. december: Anne Buch, Atradius, Tina Sørensen, Alm. Brand, Eva Porsgaard, Tryg, Lisbeth Vedel Jensen, Landskredsen
    13. december: John Henriksen, Topdanmark, Annie Pedersen, PFA, Samuel Kauppinen, SOS, Britta Juhl Sørensen, SEB 
    14. december: Sofie Pantmann, Topdanmark, Hugo Lund, Tryg, Jeanette Rasmussen, FOMO, Kirsten Dam, Codan 
    15. december: Janne Schøning Bennekov, Sønderjysk Forsikring, Bente Damkjær Frimann, PFA, Bente Schou, pensionist, Medine Gundogdu, Tryg 
    16. december: Marie L. Eriksen, Codan, Maj-Britt Zahle Steen, Alm. Brand, Anne-Grete Møldrup, Nordea, Charlotte Goldschmidt, PFA 
    17. december: Tessa Eidem Jensen, SEB, Yvonne Esbensen, Topdanmark, Mette Kruse, Codan, Jesper Ronstrøm, Nordea 
    18. december: Jan Larsen, Tryg, Joan D. Hansen, Alm. Brand, Helle Fritze, Topdanmark, Evelyn Andersen, Pensionist
    19. december: Michelle Svendsen, Topdanmark, Marianne Johansen, Gjensidige, Anne Jakobsen, Codan, Helle Madsen, Popermo
    20. december:  Lissi Andersen, GF-Klub, Malene Pulawski, PFA, Malene Sørensen, Topdanmark, Berit Slåen, FTF-A
    21. december: Lene Hoffmann Skov, Topdanmark, Lars Bjarke Simosen, Sampension, Linda Ryet, landskredsen, Cathe Overås, if
    22. december: Helle Nielsen, Alm. Brand,Tonni Good, Sønderjysk, Birthe Andersen, Landskredsen, Minik Seidelin Hornum, Danica
    23. december: Ulla Jensen, Danica, Ulla Larsen, GF, Simon Munk, Nordea, Jhimmy Bach-Friis, Codan
    24. december: Benjamin Gyldenfred, Topdanmark, Mette Röttig, Nordea 

    En stor tak til alle som deltog i årets julekalender. :)

    Vindere af SuperGavekort modtager en værdikode. Koden sendes som SMS til det mobilnummer, som blev oplyst ved tilmelding til julekalenderen. Koden indløses på Gavekortet.dk

    Se evt. Hjælp til indløsning af Supergavekort

    Velkommen til selvbetjeningsportalen Mit.forsikringforbundet

    30. januar 2018

    Du finder selvbetjeningsportalen på adressen mit.forsikringsforbundet.dk. Du kan...